RotaRenk Parti’mize katılarak 23 Nisan günü hem Lösev Dükkan’dan alınacak hediyelerle Lösemili çocukların gülüşüne ortak olan, hem de Eğitim ve Araştırma Hastanesi Pediatri servisinde yatan çocuklarımızı sevindirecek olan herkese binlerce kez teşekkürler!

 

Merhaba!

Antalya Rotaract Kulübü olarak, 16 Nisan akşamınıza talibiz!

Neden Rotarenk?

Parti yapma fikrimiz tam da baharın gelişine denk gelince, üzerine çok da düşünmemize gerek kalmadı aslında. Tıpkı gökyüzünün griden maviye, ağaçların kahverenginden yeşile; çiçeklerin ise kendi rengine dönüşmesi gibi; biz de rengarenk olmak ve bahara hep birlikte hoşgeldin demek istedik…

O akşam, hep giymeye alışık olduğunuz siyah-gri ya da beyaz tonlarını kıyafet seçenekleriniz arasından çıkarmakla işe başlayabilirsiniz. Sizi en az kalbiniz, karakteriniz ve doğanın kendisi gibi rengarenk görmek istiyoruz! – Gerisini bize bırakın.

Rotarenk-2015-Afis

Kaleiçi Goblin Bar’da gerçekleşecek olan partimizde, canlı Dj performansı ile müziğe ve dans etmeye doyacağız.

Ayrıca, #rotarenk etiketi ile paylaşacağınız fotoğraflarla ilgili bir de süpriz sizi bekliyor olacak…

Parti fikrimiz, baharı karşılamak ve siz dostlarımızla bir araya gelmemizi sağlamasının haricinde; lösemili çocuklarla ilgili planladığımız bir sosyal sorumluluk projemize kaynak sağlamak maksadıyla ortaya çıkmıştır.

İçerisinde bir yerli içeceğin bulunduğu giriş ücretimiz 25 TL’dir.

Tıpkı yıllardır büyük bir keyifle organize ettiğimiz yat gezimiz gibi geleneksel hale geleceğini umarak harekete geçtiğimiz Rotarenk Parti’mizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız!

16 Nisan’da görüşmek üzere!