Etkinliklerimiz

  • Merhaba Dostlarım! Antalya Rotaract Kulübü olarak, 24 Kasım Öğretmenler gününde öğrenci – öğretmen temalı bir parti düzenliyoruz ve herkesin lisedeki anılarını hatırlaması için kılık kıyafetlerin olabildiğince öğrenci üniformalarına benzemesini istiyoruz.. Tek Rota Kitap Parti Nedir? Parti fikrimiz, lise öğrenciliğimizde yaşadıklarımızı anımsamak ve siz dostlarımızla bir araya gelmemizi sağlamasının haricinde; kütüphanesi olmayan bir okul ile ilgili planladığımız bir sosyal […]

  • Meslek Hizmetleri Komitesi projesi olarak Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Prenses Gıda Ltd. Şti. Çitello Kuruyemiş fabrikasına işyeri ziyaretimiz olmuştur. Bu organizasyonda emeği geçen kulübümüz üyesi Sevgili Rtc. Ekin arkadaşımıza teşekkür ederiz.

  • Nisan 16

    RotaRenk Parti’mize katılarak 23 Nisan günü hem Lösev Dükkan’dan alınacak hediyelerle Lösemili çocukların gülüşüne ortak olan, hem de Eğitim ve Araştırma Hastanesi Pediatri servisinde yatan çocuklarımızı sevindirecek olan herkese binlerce kez teşekkürler!   Merhaba! Antalya Rotaract Kulübü olarak, 16 Nisan akşamınıza talibiz! Neden Rotarenk? Parti yapma fikrimiz tam da baharın gelişine denk gelince, üzerine çok […]

  • Antalya Rotaract Kulübü olarak Rotary Film Festivali “ROFİFE07” Galasında hep beraberdik. Çektikleri kısa filmlerle ödülle taçlandırılan Gaziosmanpaşa Rotaract Kulübü, Anıttepe Rotaract Kulübü, Tepebağ Rotaract Adana, Or-an Rotaract, Kavaklıdere Rotaract & Mersin Rotaract Kulübünü Tebrik ederiz!

  • Antalya Rotaract Kulübü olarak 13 Aralık 2014’te üye adayımız sevgili Asu İLLEZ’in banket satış sorumlusu olarak çalıştığı Akra Otel’e iş yeri gezisi düzenledik. Akra Grubu ve otelin sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ile alakalı bizlere detaylı bilgi veren sevgili Asu’ya teşekkür ederiz.

  • Down sendromlu bireylerin bağımsız, üretken ve toplumla bütünleşik bir yaşam kurabilmelerini sağlamaya yönelik çalışmalar yapan Antalya Down Sendromlular Derneği ve Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi öğrencileri katkıları ile düzenlenen Down Sendromlularla Tanışma partisinde Antalya Rotaract Kulübü olarak çocuklarla hoşça vakit geçirdik. Bu etkinlikte emeği geçen herkese binlerce kez teşekkürler!

  • AntalyaRotary Kulübümüzün Orhan Şallıel şefliğinde, Ulu Önderimiz Atatürk’ü sevdiği şarkılarla anmak için, intercity şeklinde 11 Kasım 2014’te düzenlediği konserde rotary kulübümüz ile birlikte Antalya Rotaract Kulübü olarak oradaydık.

  • Antalya Rotaract Kulüpleri ev sahipliğinde gerçekleşecek olan iftar yemeği sonrasında ramazan paketleri oluşturulup ihtiyaç sahibi evlere rotaractlar tarafından dağıtımı yapılacaktır.

tercüme antalya