Antalya Rotaract Kulübü olarak 23 Nisan’da hasta yatağında yatan minik yavrulara hediyeler dağıtmak adına çıktığımız yolda ilk olarak bir parti organize ederek belirli bir gelir elde etmeyi planladık. RotaRenk Partimizi 88 kişinin katılımı ile muhteşem bir şekilde gerçekleştirdik. Bizlerin dışında hem Rotary ailemizden hem de tüm 3.grup kulüplerinden, hem de rotaract ile ilgili sadece duyumu olan bir takım genç kesimin partimize yoğun katılım sağlanması bizlere ayrıca mutluluk kaynağı oldu. Girişte bir yandan bilet satarken bir yandan bizleri tanımayan genç kesime rotaract ile alakalı bilgi verdik. Katılım gösteren tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

Elde ettiğimiz gelir ile, satılan her üründe çocukların ücretsiz tedavilerine kaynak oluştur​an​ Lösev Dükkan’dan temin ettiğimiz 45 adet oyuncak yastıkları 23 Nisan’da Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Pediatri bölümünde ​​
yatan 0-2 ve 4-12 yaş aralığında 45 hasta çocuğa hediye ettik. Bu sayede hem Lösemili çocukların tedavilerine bir kaynak oluşturmuş olduk, hem de minik yavrularımızı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sevindirmiş olduk.

Projemizin gelişim aşaması, rotarenk partimiz ve tamamlanma sürecine dair kareler: