COSMOS x NOOR PROJESİ ✨

🇹🇷 ”Siz kendiniz, tüm evrendeki herkes kadar sevgiyi ve şefkati hak ediyorsunuz.” – New Delhi Rotaract Klubü, 3011. Bölge işbirliği ile 🇮🇳

COSMOS x NOORYansımanı Sev

▪Cosmos X Noor Hakkında

Cosmos, Rotaract Hareketi’ni dünyanın her yerindeki çeşitliliği ve varlığı ile kutluyor. Bize katılarak ve ilk adımı atarak, dünyaya Rotaract’ın gücünü gösterme amacına ulaşılacak. Rotaract Göktuğ BÜYÜKTÜRK’e bu projeyi verdiği emekten dolayı teşekkür ederiz.

Noor projesi, dünyanın kusurlarının mükemmel olduğunun bilinmesi girişimimizdir. Proje, küçük bir ayna, güzel olup olmadığımıza karar vermek için kullandığımız bir ayna aracılığıyla öz sevgiyi teşvik etmeye odaklanıyor.


“You yourself, as much as anybody in the entire universe, deserve your love & affection.” –

Rotaract Club of New Delhi

in collaboration with Rotaract Club of New Delhi, District 3011 presents

COSMOS x NOORLove your reflection

Initiated by: Rotaract Club of New Delhi, RID 3011

▪About Cosmos X Noor

Cosmos celebrates Rotaract Movement for its diversity and presence in all parts of the world. By joining our hands and taking the first step, the aim to show the globe the power of Rotaract will be achieved.

Project Noor is our initiative where we want the world to know that their imperfections and perfect. The project focuses on promoting self-love through a small mirror, a mirror that we use to decide if we are beautiful or not.